ویژگی های است که می تواند توسط هر کسی استفاده
مهم نیست که اگر شما تازه به وردپرس یا در حال حاضر یک نرم افزار می باشد

اغوش گرفتن نمای کلی ویژگی های اصلی

اغوش گرفتن همراه با مجموعهای از گزینه های آن، بنابراین شما می توانید طرح، یک ظاهر طراحی شده، رنگ و فونت به طور مستقیم از درون باطن تغییر دهید.

ژنراتور سبک بزرگ

به راحتی طرح خود را ایجاد کنید

موضوع اجازه می دهد برای ایجاد سبک خود را از حق خارج از باطن و بدون هر گونه دانش برنامه نویسی. شروع طرح رنگ خود را با انتخاب یکی از بسیاری از طرح های از پیش تعریف شده.

طرح های که پیاده سازی می شود

طراح های که با این قالب پیاده سازی می شود

تم همراه با یک ساز قالب که اجازه می دهد تا شما را به ساخت هر تعداد از طرح بندی خیره کننده و اعمال آنها را به نوشته های خود را.

همه شما باید انجام دهید این است که کشیدن و رها کردن عناصر را به محل تا زمانی که شما صفحه شما می خواهم. اگر شما می خواهید به استفاده مجدد از یک قالب می توانید به سادگی آن را ذخیره کنید و درخواست آن را به صفحات دیگر بعد از آن.

آبدیت رایگان و پشتیبانی عالی

هنگامی که خریداری شده شما پشتیبانی و طول عمر به روز رسانی برای موضوع دریافت کنید.

ما بسیار اختصاص داده شده به ارائه بهترین تجربه حمایت و سابقه ما را نشان می دهد که ما حق انجام کاری: انجمن حمایت از ما یک مکان پر جنب و جوش به پشتیبانی، ارائه بازخورد و کمک به دیگران است.

تیم پشتیبانی اختصاصی ما معمولا تمام سوالات در کمتر از یک روز (حداقل در روزهای هفته؛))

نسخه ی نمایشی واردات محتوا

با یک کلیک قالبی مانند دمو سایت داشته باشید

برای مبتدیان ممکن است سخت به راه اندازی یک وب سایت راه توده مردم ما به نظر می رسد.

دکمه واردات محتوای کند همه از آن را برای شما و واردات نه تنها محتوا از نصب و راه اندازی نسخه ی نمایشی ما بلکه تنظیمات (و برای بسیاری از توده مردم ما نیز همه تصاویر).

امکاناتی که این قالب حرفه ای دارد ؟؟؟

افزونه Layer Slider

تم همراه با پلاگین لایه کشویی تصاویر به صورت خودکار شگفت آور انعطاف پذیر، که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد 2D خیره کننده و نمایش اسلاید 3D. PS: شما اصلا نیازی به خرید یک مجوز $ 15 برای لایه کشویی، این هزینه حال حاضر تحت پوشش در هنگام خرید تم؛)

وبلاگ و مجله پوسته

تم همراه با چند پوسته وبلاگ به تهیه کردن به مقاصد مختلف. کردم نویسندگان متعدد؟ استفاده از یک طرح چند نویسنده. دوست برای نمایش تصاویر بزرگ؟ طرح تمام صفحه بدون نوار کناری ممکن است آنچه شما نیاز دارید 🙂

مگا منو

اگر شما یک سایت بزرگ با بسیاری از منوهای فرعی کردم توصیه می کنیم با استفاده از یک مگا منو. از ویژگی های مناسب است به طور پیش فرض وردپرس منو ساز ساخته شده و کار می کند بدون هیچ تلاش اضافی.

فقط تنظیم چک باکس برای نمایش یک منو به عنوان مگا منو و شروع به اضافه کردن ستون ها و اقلام است.

چند نوع هدر حرفه ای

از آنجا که هر کس نیازهای مختلف که آن را به هدر می آید ما تصمیم به بسته چند هدر های مختلف به موضوع را به همه شما را خوشحال. بنابراین مهم نیست که اگر شما فقط یک منو کوچک برای یک سایت کوچک و یا یک سایت عظیم با صدها نفر از صفحات فرعی: هدر های مختلف ما شما را تحت پوشش. همان که برای لینک رسانه های اجتماعی، منوهای فرعی برای مجله و یا فروشگاه صفحات، و غیره …

آیکون فونت جدید

کشتی تم با فونت Entypo آیکون. تقریبا تمام کسانی که آیکون را می توان برای عناصر مختلف انتخاب شده، مانند دکمه ها، زبانه ها، و غیره iconlists

با استفاده از یک iconfont به جای تصاویر کوچک باعث می شود موضوع سریعتر (درخواست کمتری برای رسیدگی)، انعطاف پذیر تر (به عنوان مثال: شما می توانید رنگ به آیکون های خود را اعمال می شود) و اجازه می دهد تا برای یک تجربه زیبا تر در گوشی های هوشمند و تبلت ها، از آنجایی که آنها مقیاس پذیر هستند.

Iconfont آپلود ما نیز اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن آیکون و شده IconFonts به استفاده از جدید!

مدیریت سایدبار

بسیار ساده برای استفاده و درک: مدیر نوار کناری جدید ما است.

در ویدجت خود را به سادگی صفحه زمینه های جدید اضافه کنید و آنها را با ویدجت را پر کنید. بعد از آن شما می توانید آن مناطق ویجت را انتخاب کنید در هنگام ویرایش پست های موجود و یا جدید نوشتن، و کسانی که نوشته را به نمایش آن مناطق ویجت.

جستجو از طریق مسنجر آژاکس

کمک به بازدید کنندگان خود را پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال به عنوان سریع که ممکن است یک کار مهم است. با کمک ما در ساخته شده آژاکس جستجو در SIE به عنوان کاربر جستجو و موضوع ارائه پیش نمایش کوچک و زیبا …

دارای 25 دمو

با آخرین آبدیت و پشتیبانی عالی

110,000 هزار مشتری که استفاده می کنند

با قالب انفولد راز زندگی خود را تجربه می کنید

پشتیبانی 24 ساعته

اگر به این قالب دلبسته ای وقت خود را تلف نکنید

قالبی دیگرفارسی دیگر با دمو جدید

بهترین قالب هم از نظر کیفیت و هم از نظر پشتیبانی

آبدیت قالب به نسخه 4 رسیده است

این قالب برای همه سایتی مناسب می باشد

بیش از 500 نوع تنظیمات

تنها قالبی که شما را به آرزو های خود می رساند